Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Odběr novinek e-mailem


odběr novinek e-mailem


Odesláním osobních údajů souhlasím se zasíláním nabídkových e-mailů z Katalogu nemovitostí, Katalogu movitostí a Dražeb uveřejněných Mgr. Pavlou Fučíkovou na webových stránkách Exekutorského úřadu Ostrava, a to v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění a nařízení GDPR. Vaše data, která v souvislosti s odběrem novinek našemu úřadu poskytujete, považujeme za ryze důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům.
Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Katalog nemovitostí Ke stažení Zajímavé odkazy Ochrana os. údajů GDPR


 
 

ZMĚNA OTEVÍRACÍCH HODIN

Dobrý den, dovolujeme si Vás upozornit na změnu úředních a pokladních hodin a otevření podatelny Exekutorského úřadu Ostrava. Změna je platná od 29.11.2019.

Více na stránce kontakty.

Mgr. Pavla Fučíková, soudní exekutorka